roline logo
banner
МАЛКИТЕ НЕЩА, БЕЗ КОИТО НЕ МОЖЕМ....
10red ПРОФИЛ 10red ПРОДУКТИ 10red ДОКУМЕНТИ 10red КОНТАКТИ 10red FAQ 10red ВХОД ДИЛЪРИ EN flag_eng
10red ЦЕНОВА ЛИСТА
PRODUCT EXPLORER
ПРОДУКТОВИ КАТЕГОРИИ: Директно търсене:
разширено търсене
Списък на продуктите: Мрежови продукти >> Оптични кабели
намерени продукти: 215 | стари продукти
Part №: Наименование на продукта: Цена:
21.15.8700-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 11.33
21.15.8701-10 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 13.32
21.15.8702-10 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 14.96
21.15.8703-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 16.62
21.15.8705-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 19.92
21.15.8708-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 25.80
21.15.8710-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 10.61
21.15.8711-10 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 11.54
21.15.8712-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 13.28
21.15.8713-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 14.84
21.15.8715-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 18.15
21.15.8718-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 25.53
21.15.8720-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 10.53
21.15.8721-10 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 11.52
21.15.8722-10 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 13.28
21.15.8723-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 15.02
21.15.8725-5 ROLINE F.O. кабел, 50/125, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 18.41
21.15.8728-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 25.45
21.15.8750-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 0.5 м USD 11.73
21.15.8751-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 1.0 м USD 13.78
21.15.8752-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 2.0 м USD 15.49
21.15.8753-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 3.0 м USD 17.19
21.15.8755-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 5.0 м USD 20.63
21.15.8758-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, пурпурен, 10.0 м USD 29.65
21.15.8760-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 0.5 м USD 10.99
21.15.8761-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 1.0 м USD 11.93
21.15.8762-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 2.0 м USD 13.72
21.15.8763-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 3.0 м USD 15.38
21.15.8765-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 5.0 м USD 20.43
21.15.8768-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, пурпурен, 10.0 м USD 31.62
21.15.8770-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 0.5 м USD 10.91
21.15.8771-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 1.0 м USD 11.93
21.15.8772-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 2.0 м USD 13.72
21.15.8773-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 3.0 м USD 15.55
21.15.8775-5 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 5.0 м USD 21.18
21.15.8778-10 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, пурпурен, 10.0 м USD 31.79
21.15.9200-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, ST-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 8.22
21.15.9201-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 8.95
21.15.9202-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 10.00
21.15.9203-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 11.07
21.15.9205-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 13.18
21.15.9209-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 18.47
21.15.9249-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-LC, оранжев цвят, 0.5 м USD 11.09
21.15.9251-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62, 5/125µm, 3.0 мм, оранжев цвят USD 8.34
21.15.9252-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62, 5/125µm, 3.0 мм, оранжев цвят USD 8.89
21.15.9253-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62, 5/125µm, 3.0 мм, оранжев цвят USD 14.92
21.15.9255-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62, 5/125µm, 3.0 мм, оранжев цвят USD 16.71
21.15.9260-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/LC, Duplex, Multimode, 62, 5/125µm, 3.0 мм, оранжев цвят USD 21.22
21.15.9300-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, SC-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 8.76
21.15.9301-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 9.67
21.15.9302-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 10.72
21.15.9303-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 11.77
21.15.9305-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 13.89
21.15.9309-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 19.18
21.15.9349-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 10.40
21.15.9351-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 11.30
21.15.9352-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 12.25
21.15.9353-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 13.18
21.15.9355-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 15.09
21.15.9360-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 19.86
21.15.9400-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, ST-ST, оранжев цвят, 0.5 м USD 7.88
21.15.9401-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 8.22
21.15.9402-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 9.29
21.15.9403-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 10.34
21.15.9405-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 12.46
21.15.9410-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 62, 5/125µm USD 17.74
21.15.9450-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-ST, оранжев цвят, 0.5 м USD 10.49
21.15.9451-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 10.65
21.15.9452-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 11.60
21.15.9453-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 12.55
21.15.9455-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 14.44
21.15.9460-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 62.5/125, 3.0 мм, оранжев цвят USD 19.21
21.15.9700-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, ST-ST, сив цвят, 0.5 м USD 7.88
21.15.9701-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 50/125µm USD 8.22
21.15.9702-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 50/125µm USD 9.29
21.15.9703-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 50/125µm USD 10.34
21.15.9705-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 50/125µm USD 12.46
21.15.9710-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип ST/ST, Duplex, Multimode 50/125µm USD 17.74
21.15.9750-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, сив цвят, 0.5 м USD 11.09
21.15.9751-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/LC, Duplex, multimode 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 13.13
21.15.9752-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/LC, Duplex, multimode 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 14.02
21.15.9753-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/LC, Duplex, multimode 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 14.92
21.15.9755-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/LC, Duplex, multimode 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 16.71
21.15.9760-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/LC, Duplex, multimode 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 21.22
21.15.9800-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, ST-SC, сив цвят, 0.5 м USD 8.22
21.15.9801-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 50/125µm USD 8.95
21.15.9802-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 50/125µm USD 10.00
21.15.9803-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 50/125µm USD 11.07
21.15.9805-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 50/125µm USD 13.18
21.15.9811-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип ST/SC, Duplex, Multimode 50/125µm USD 18.47
21.15.9850-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, сив цвят, 0.5 м USD 10.40
21.15.9851-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 7.96
21.15.9852-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 8.64
21.15.9853-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 13.18
21.15.9855-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 15.09
21.15.9860-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm, 3.0 мм, сив цвят USD 19.86
21.15.9900-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, SC-SC, сив цвят, 0.5 м USD 8.76
21.15.9901-40 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm USD 9.67
21.15.9902-40 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm USD 10.72
21.15.9903-40 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm USD 11.77
21.15.9905-20 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm USD 13.89
21.15.9910-10 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип SC/SC, Duplex, Multimode, 50/125µm USD 19.18
21.15.9950-20 ROLINE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, сив цвят, 0.5 м USD 10.49
21.15.9951-20 Fiber Patch кабел, 1.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 50/125, 3.0 мм, сив цвят USD 10.65
21.15.9952-20 Fiber Patch кабел, 2.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 50/125, 3.0 мм, сив цвят USD 11.60
21.15.9953-20 Fiber Patch кабел, 3.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 50/125, 3.0 мм, сив цвят USD 12.55
21.15.9955-10 Fiber Patch кабел, 5.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 50/125, 3.0 мм, сив цвят USD 14.44
21.15.9960-5 Fiber Patch кабел, 10.0 м, тип LC/ST, Duplex, Multimode, 50/125, 3.0 мм, сив цвят USD 19.21
21.17.0001 ROLINE Fiber Optic Keystone Jack, LC Duplex, Multimode USD 2.88
21.17.0200-1 Fibre Optic Connector ST Simplex, Multimode, for Fiber Optical Repairing Kit USD 2.28
21.17.0200-S Fibre Optic Connector ST Simplex, Multimode, for Fiber Optical Repairing Kit USD 2.28
21.17.0205-1 Fibre Optic Connector SC Simplex, Multimode, for Fiber Optical Repairing Kit USD 2.61
21.17.0205-S Fibre Optic Connector SC Simplex, Multimode, for Fiber Optical Repairing Kit USD 2.61
21.99.8700-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 6.85
21.99.8701-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 7.23
21.99.8702-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 8.45
21.99.8703-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 8.95
21.99.8705-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 9.44
21.99.8708-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 14.67
21.99.8710-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 6.22
21.99.8711-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 6.72
21.99.8712-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 7.78
21.99.8713-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 8.28
21.99.8715-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 9.81
21.99.8718-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 14.10
21.99.8720-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 0.5 м USD 6.35
21.99.8721-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 1.0 м USD 6.85
21.99.8722-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 2.0 м USD 7.84
21.99.8723-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 3.0 м USD 8.34
21.99.8725-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 5.0 м USD 9.86
21.99.8728-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM3, тюркоазен цвят, 10.0 м USD 14.20
21.99.8750-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 0.5 м USD 6.72
21.99.8751-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 1.0 м USD 7.36
21.99.8752-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 2.0 м USD 7.17
21.99.8753-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 3.0 м USD 9.86
21.99.8755-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 5.0 м USD 12.36
21.99.8758-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, OM4, лилав цвят, 10.0 м USD 18.62
21.99.8760-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 0.5 м USD 6.33
21.99.8761-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 1.0 м USD 6.96
21.99.8762-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 2.0 м USD 8.22
21.99.8763-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 3.0 м USD 9.46
21.99.8765-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 5.0 м USD 11.98
21.99.8768-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, OM4, лилав цвят, 10.0 м USD 18.24
21.99.8770-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 0.5 м USD 6.37
21.99.8771-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 1.0 м USD 7.02
21.99.8772-10 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 2.0 м USD 8.26
21.99.8773-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 3.0 м USD 9.52
21.99.8775-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 5.0 м USD 12.02
21.99.8778-5 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, OM4, лилав цвят, 10.0 м USD 18.28
21.99.8780 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 0.5 m USD 7.36
21.99.8781 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 1 m USD 7.54
21.99.8782 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 2 m USD 7.90
21.99.8783 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 3 m USD 8.26
21.99.8785 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 5 m USD 8.99
21.99.8789 VALUE Fibre Optic Jumper Cable, Single-Mode, 9/125 µm, LC-LC, yellow, 10 m USD 10.80
21.99.9200-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, ST-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.02
21.99.9201-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-SC, 1.0 м, оранжев цвят USD 5.29
21.99.9202-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-SC, 2.0 м, оранжев цвят USD 5.91
21.99.9203-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-SC, 3.0 м, оранжев цвят USD 6.54
21.99.9205-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-SC, 5.0 м, оранжев цвят USD 7.82
21.99.9250-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-LC, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.86
21.99.9251-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-LC, 1.0 м, оранжев цвят USD 3.95
21.99.9252-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-LC, 2.0 м, оранжев цвят USD 7.08
21.99.9253-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-LC, 3.0 м, оранжев цвят USD 7.54
21.99.9255-10 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-LC, 5.0 м, оранжев цвят USD 8.45
21.99.9300-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, SC-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.21
21.99.9301-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, SC-SC, 1.0 м, оранжев цвят USD 5.72
21.99.9302-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, SC-SC, 2.0 м, оранжев цвят USD 6.35
21.99.9303-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, SC-SC, 3.0 м, оранжев цвят USD 4.18
21.99.9305-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, SC-SC, 5.0 м, оранжев цвят USD 8.24
21.99.9350-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-SC, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.61
21.99.9351-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-SC, 1.0 м, оранжев цвят USD 6.03
21.99.9352-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-SC, 2.0 м, оранжев цвят USD 3.89
21.99.9353-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-SC, 3.0 м, оранжев цвят USD 7.04
21.99.9355-10 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-SC, 5.0 м, оранжев цвят USD 8.07
21.99.9400-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, ST-ST, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.19
21.99.9401-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-ST, 1.0 м, оранжев цвят USD 5.13
21.99.9402-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-ST, 2.0 м, оранжев цвят USD 5.80
21.99.9403-40 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-ST, 3.0 м, оранжев цвят USD 6.12
21.99.9405-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, ST-ST, 5.0 м, оранжев цвят USD 7.38
21.99.9450-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 62, 5/125µm, LC-ST, оранжев цвят, 0.5 м USD 5.61
21.99.9451-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-ST, 1.0 м, оранжев цвят USD 5.67
21.99.9452-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-ST, 2.0 м, оранжев цвят USD 6.20
21.99.9453-20 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-ST, 3.0 м, оранжев цвят USD 6.72
21.99.9455-10 VALUE оптичен кабел, 62, 5 - 125 µm, LC-ST, 5.0 м, оранжев цвят USD 7.73
21.99.9700-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, ST-ST, сив цвят, 0.5 м USD 5.19
21.99.9701-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-ST, 1.0 м, сив цвят USD 5.13
21.99.9702-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-ST, 2.0 м, сив цвят USD 5.80
21.99.9703-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-ST, 3.0 м, сив цвят USD 6.12
21.99.9705-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-ST, 5.0 м, сив цвят USD 7.38
21.99.9750-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-LC, сив цвят, 0.5 м USD 5.86
21.99.9751-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-LC, 1.0 м, сив цвят USD 6.62
21.99.9752-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-LC, 2.0 м, сив цвят USD 4.24
21.99.9753-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-LC, 3.0 м, сив цвят USD 7.54
21.99.9755-10 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-LC, 5.0 м, сив цвят USD 8.45
21.99.9800-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, ST-SC, сив цвят, 0.5 м USD 5.02
21.99.9801-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-SC, 1.0 м, сив цвят USD 5.29
21.99.9802-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-SC, 2.0 м, сив цвят USD 5.91
21.99.9803-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-SC, 3.0 м, сив цвят USD 6.54
21.99.9805-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, ST-SC, 5.0 м, сив цвят USD 7.82
21.99.9850-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-SC, сив цвят, 0.5 м USD 5.61
21.99.9851-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-SC, 1.0 м, сив цвят USD 6.03
21.99.9852-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-SC, 2.0 м, сив цвят USD 6.54
21.99.9853-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-SC, 3.0 м, сив цвят USD 7.04
21.99.9855-10 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-SC, 5.0 м, сив цвят USD 8.07
21.99.9900-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, SC-SC, сив цвят, 0.5 м USD 5.21
21.99.9901-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, SC-SC, 1.0 м, сив цвят USD 5.72
21.99.9902-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, SC-SC, 2.0 м, сив цвят USD 6.35
21.99.9903-40 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, SC-SC, 3.0 м, сив цвят USD 6.98
21.99.9905-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, SC-SC, 5.0 м, сив цвят USD 8.24
21.99.9950-20 VALUE Fibre Optic Jumper кабел, 50/125µm, LC-ST, сив цвят, 0.5 м USD 5.61
21.99.9951-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-ST, 1.0 м, сив цвят USD 5.67
21.99.9952-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-ST, 2.0 м, сив цвят USD 6.20
21.99.9953-20 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-ST, 3.0 м, сив цвят USD 6.72
21.99.9955-10 VALUE оптичен кабел, 50 - 125 µm, LC-ST, 5.0 м, сив цвят USD 7.73
Забележка: всички посочени цени са за крайни клиенти без 20% ДДС!
Best viewed with IE 5.x, Mozilla, Netscape 6.x, Opera 5.x or higher versions; 800x600 and above. LAMP site. webdev by V. Vassilev